Styrelsen
 
 Ledamöter
  Camilla Ahlin Nilsson (Malmö Arena), ordförande
mobil: 076-542 04 09, e-post: camilla.ahlin@malmoarena.com
  Mats Björklund (Exakta XL AB), vice ordförande
Hornyxegatan 14, 213 76 Malmö, mobil: 070-343 23 33,
e-post: mats.bjorklund@exakta.se

  Josef Bahner (Bahner Redovisning), kassör
Spånehusvägen 74, 214 39 Malmö, mobil: 070-799 58 52, e-post: josef@bahner.se

  Sten Frostander (Sisyfos Processutveckling AB)
Jordholmsvägen 42-4, 235 99 Vellinge, mobil: 073-244 55 76, e-post: sten@sisyfos.nu 
  Stefan Krüeger (Hyllie Sportcenter)
Bollspelsvägen 3, 216 25 Malmö, mobil: 070-240 65 71,
e-post:
stefan.krueger@live.se
Arne Åbjörnsson (a:tree communications)
Ribevägen 19 A, 217 46 Malmö, mobil: 070-528 69 62, e-post: arne@atree.se
 
 Suppleanter
  Veena Andersson (Landgren of Sweden)
Övägen 8 A, 216 42 Limhamn, mobil: 072-076 90 12, e-post: veena@landgren.com
  Monika Baranowska (Poolarna Clean AB)
Bronsyxegatan 8, 213 75 Malmö, mobil: 073-335 11 98,
e-post: monika@poolarnaclean.se

  Maria Nyman-Moritz (Malmö stad, samverkan Hyllie)
mobil, 070-251 06 65, e-post: maria.nyman@malmo.se
 
Föreningsrevisor
  Nils Falk (Kulladals FF)
Per Albin Hanssons väg 102, 215 65 Malmö, tfn: 040-883 50
e-post: kulladals-ff@telia.com


Sponsorer

 
 
 
 
 
 
 
 Samverkan Hyllie







Hyllie Företagsgrupp
postadress: Box 8028, 200 41 Malmö
besöksadress: 
Claesgatan 8, 214 26 Malmö
tlf: 040 - 630 46 70
e-post: info@hylliefg.se

         
Godkänd för F-skatt
Org.nr: 846502-7772

Bankgiro:
5594-4276
Swish: 1235683602

Webbplatsen är producerad av webbyrån
INKA Interaktiv



Login